Оренда виробничих площ

Москва – це не тільки найбільший мегаполіс Росії, але і найбільший, і платоспроможний ринок збуту будь продукції, працювати з яким мріє абсолютно будь-який бізнесмен. Навіть той, якому цікаво в першу чергу виробництво певних товарів, а не тільки їх реалізація. Для такої категорії людей необхідно відзначити, що вигідна можлива. Але для цього потрібно докласти певних зусиль, і визначитися з яким видом продукції буде вестися основна робота. Добре зарекомендувала себе харчова промисловість, яка працює безпосередньо на столицю.

Розвивається вона вже не перший рік досить успішно, і при цьому містить величезний потенціал для успішного росту в майбутньому. Пов'язано це з тим, що більша частина продуктів на ринках Москви, імпортні, а це значить, що є хороша можливість їх заміщення. Але тут важливо пам'ятати, що працювати необхідно, як мінімум в середньому ціновому сегменті для оплати всіх виробничих витрат, які, зрозуміло, досить високі. До можливих недоліків столичного регіону варто віднести, вельми перевантажену інфраструктурою в результаті пробок зірвати постачання інгредієнтів дуже і дуже легко, і захиститися від цих ризиків фактично неможливо.

А також, доведеться використовувати на виробничому майданчику найману працю, як мінімум з інших регіонів країни, а цілком можливо, що й з-за кордону. Пов'язано це з оптимізацією витрат на оплату праці, зрозуміло всім робітникам доведеться десь жити. І дуже добре, якщо поруч з орендованими виробничими приміщеннями перебуватимуть будівлі гуртожитків, або щось подібне.

У будь-якому випадку без вирішення кадрового питання, розвиватися неможливо. Для забезпечення оптимальних витрат на, можна скористатися ефективними схемами управління, які дозволяють заощаджувати місце, і підвищують загальну продуктивність праці. Можливо, буде розумним на першому етапі бізнесу, займатися здачею частини вже орендованих приміщень, це дозволить знизити загальні витрати. Велику увагу необхідно приділяти навколишнього інфраструктурі, цілком можливо, що при розвитку бізнесу доведеться його розширювати, а для цього мають бути вільні площі в безпосередній близькості.

А також, місцева електрична підстанція повинна мати необхідну потужність, для забезпечення роботи підприємства, і мати певний резерв на випадок зростання споживання.

Sitemap