А ви знали, що готелів – десятки різновидів?

Кожній людині коли-небудь доводиться мати справу з туристичними або діловими поїздками, і тому важливо володіти інформацією щодо видів готелів, розуміти відмінності між готелями, мотелями, хостелами. Готель (або готель) зазвичай знаходиться в центральній частині населеного пункту та надає широкий спектр послуг. Проживання в них, як правило, коштує прийнятно. Тому такі місця користуються популярністю у туристів і бізнесменів. Якість обслуговування можна визначити за кількістю зірок даного готелю.

Для ділових людей є спеціально призначені бізнес-готелі, в яких передбачені зали для проведення конференцій або переговорів. Ці готелі зазвичай знаходяться у великих містах, таких як Нью-Йорк або Токіо. Готель-курорт (або резорт-готель) пропонує свої послуги в курортних містах. Там є все, необхідне для ідеального відпочинку: басейн, фітнес – і спа-центри, ресторани.

Однак, відпочиваючи в таких готелях, важко познайомитися з культурою самої країни, але пропонують виїзні екскурсії, які допомагають ознайомитися з побутом обивателів. Для заможних людей підійдуть бутік-готелі. Це п'ятизіркові готелі з відмінним дизайном і сервісом, які, однак, не всі туристи можуть собі дозволити.

Один з таких готелів – Паризький Plaza Athenee. Апартаменти – ще один вид житла. Це квартири, які знімають туристи зазвичай на досить тривалий термін.

У Великобританії популярні так звані Bed and Breakfast («стіл і ліжко»), що виправдовують свою назву. Для них характерна скромна і затишна обстановка. На гірськолижних курортах можна зустріти як звичайні готелі, так і шале (дво-, триповерхові будинки з колод).

Родом шале з альпійських гір, але зараз популярні в усьому світі. Для будь-якого гаманця підійдуть хостели. Це економ-класу з мінімальним необхідним набором зручностей.

Ідеально підходять для молодіжного відпочинку. Серед економних варіантів – і «гестхаусов», що зустрічається зазвичай в азіатських країнах. Крім того, для автомобілістів пропонуються недорогі мотелі, однак і рівень сервісу там не на висоті.

У Росії поширені міні-готелю. Це затишні і недорогі приміщення, що мають один мінус – дуже невелику площу. Для любителів сафарі в Африці пропонуються лоджи – будиночки з дерева або каменю з житловими кімнатами.

Найчастіше це житло включають у вартість всього сафарі, а значить, це задоволення не для будь-якого гаманця. Заслуговують на увагу ще й готелі на воді – флотель і ботель, а також повітряна готель не для бідних – флайтель.

Sitemap