А ви ще не замислювалися про будівництво будинку на садовій ділянці

Фундамент незаглиблений і мелкозаглубленний, пов'язаний обв'язкою будівлі або поясом, подходмт для різного грунту. Будинок на такій підставі коштує більше 20 років без деформації і не вимагає додаткової витрати на експлуатацію, не рахуючи профілактичний ремонт. На сьогоднішній час можна прикупити різноманітні. Під час будівництва користуються бетоном, залізобетоном або металом, в тому числі бракованими бетонними виробами, відрізками паль і труби.

Під час виготовлення бетону можна користуватися битою цеглою, місцевим піском і гравієм. Незаглиблений фундамент влаштовується на локально ущільненому підставі. Він виконується, як залізобетонний або бетонний елемент, що розміщується на подушці з непучиністих матеріалів. Він заповнюється з пошаровим ущільненням і пазух траншеї.

Всі елементи фундаменту з'єднуються між собою, використовуючи зварювання або скручування через випуск арматури, і заповнюються бетоном, таким чином, утворюється збірно-монолітна горизонтальна рама, перерозподіляти нера вномерную деформацію основи будинку. – Це те, що потрібно для здійснення якісного ремонту. Мелкозаглубленний фундамент роблять як стовпчастий, так і стрічковий.

Стрічкові фундаменти виконують, використовуючи окремі блоки (шматки) і плити на розчинних зв'язках. Стовпчасті фундаменти є варіантами більш простими і дешевими. Вони влаштовуються після того, як зрізається рослинний шар і підготовляється піщана подушка, що має товщину не менше 0,2 м. Розмір і стовпи приймають, враховуючи масу споруди.

Для садового будиночка, розмір якого 7 × 7 м стовпи робляться розмірами 42 × 42, висотою – по проектам. Глибина закладення фундаменту – 50-70 см. Щоб забезпечити нормальну вентиляцію будинку між грунтом і нижніми вінцями обв'язки влаштовується просвіт. Стовпи з'єднуються за допомогою дерев'яних щитів, азбоцементних плит, кладки в півцеглини. Щоб виготовити стовпчастий фундамент, у грунті буриться свердловина, поміщається в неї азбоцементних або сталева труба, яка потім заповнюється бетонними сумішами.

Замість труби можна скористатися рулонним пергаміном. Якщо потрібні стовпи, висота яких близько одного метра, то труби заповнюються до верхнього краю.

Sitemap