Алкідні емалі: застосування та особливості

Будівельні роботи включають різні етапи. Поверхні практично всіх будівельних матеріалів припускають захисне покриття. Універсальні емалі алкіду застосовують у будівництві для покриття конструкцій і поверхонь. З латинської мови «Алкід» перекладається як «спирт» і «кислота».

Розглянемо основні види алкідних емалей, які представляють в широкому асортименті будівельні компанії. використовується переважно для завершення внутрішніх робіт. Нею фарбують металеві, бетонні, цементні та гіпсові поверхні. Підлогові покриття не рекомендується фарбувати цим різновидом алкідних емалей.

Колірна гамма гліфталіевой емалі представлена 20 видами. Коли поверхня вже вкрита цієї емаллю, то на ній утворюється блискуча плівка. Розріджувач для емалі використовують зазвичай уайт-спірит або скипидар. Пензлями, валиками або краскорапилітелямі наносять емаль.

Час для висихання – 24 години. підходить і для зовнішніх і для внутрішніх робіт. Атмосферостійкість у неї відмінна.

Металеві, гіпсові, дерев'яні, цементні і бетонні поверхні – все можна фарбувати цією емаллю. Глянцева поверхня виходить при використанні такої емалі, є 24 кольору на вибір. Сохне також 24 години.

- Аналог ПФ-15. З її допомогою фарбують віконні рами та двері, дерев'яні та металеві поверхні. Ця емаль буває тільки білої глянсової. Розбавляється сольвентом, скипидаром або уайт-спіритом. Сохне 24 години.

застосовується і у внутрішніх і в зовнішніх роботах. Забарвлюють тільки металеві та дерев'яні поверхні. Її головна особливість полягає в тому, що вона виготовляється в 15 кольорах і розбавляється ксилолом або бензином з сольвентом.

Висихає за 2 години. ПФ-223 пентафталіевая алкідна емаль. Внутрішні роботи припускають її використання. Можна фарбувати батареї і поли.17 квітів надаються на вибір.

Розбавляється все тими ж розчинами. Але сохне довго -30-36 годин. TEX-COLOR SEIDENMATTLACK на основі синтетичних смол має прекрасні атмосферостійкі показники.

Забарвлюють дерево, метал, синтетичні і мінеральні основи. Підходить для покриття поверхні віконних рам. Існує тільки білий колір, але є можливість тонувати. Сохне 72 години.

забарвлюють метал, дерево і синтетичні поверхні. Має 6 кольорів, розбавляється розчинниками. Висихає за 2 години.

випускається в різноманітній колірній гаммі – 24 кольори. Сохне 1-2 години.

Sitemap